Obozy piłkarskie AC Milan dla dzieci teraz w Polsce!


7 czerwca 2015 Obozy piłkarskie AC Milan dla dzieci teraz w Polsce!

AC Milan to obok Realu Madryt najbardziej utytułowany europejski klub piłkarski. Na tę kolekcję trofeów zespołu z San Siro składa się m.in. siedem Pucharów Europy i osiemnaście mistrzostw Włoch. Aby osiągnąć takie sukcesy, trzeba świetnie szkolić zawodników i Akademia Piłkarska AC Milan miała na to duży wpływ, wychowując tak znakomitych piłkarzy jak choćby Franco Baresi czy Paolo Maldini.


Udostępnij na Udostępnij na

Od kilku lat z najwyższej klasy profesjonalizmu i doskonałej wiedzy trenerów Akademii AC Milan mogą korzystać dzieci na całym świecie. Klub organizuje letnie obozy piłkarskie, w których w ubiegłym roku udział wzięło 15 tysięcy dzieci z 40 krajów. W najbliższe lato taką możliwość będą miały dzieci w Polsce. AC Milan zauważył rosnący potencjał piłkarski w naszym kraju oraz zwiększające się zapotrzebowanie na światowej klasy trening dla dzieci i postanowiono wyjść temu naprzeciw.

Latem odbędą się aż trzy turnusy obozów AC Milan w Polsce, w dwóch lokalizacjach (Gniewino i Barcice), a udział mogą wziąć dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Każdy z obozów trwa tydzień, a oprócz całodziennego wyżywienia i zakwaterowania, treningów pod okiem włoskich szkoleniowców oraz innych zajęć rekreacyjnych organizatorzy zapewniają oryginalny komplet strojów marki Adidas i certyfikat odbycia szkolenia piłkarskiego AC Milan. Zapisy na Milan Junior Camp odbywają się przez strony www.milanjuniorcamp.com/footballevents lub www.rossonericamp.pl .

iGol.pl objął obóz patronatem medialnym. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze