O Gran Derbi w programie iGol


8 kwietnia 2010 O Gran Derbi w programie iGol

Za nami kolejna już odsłona programu iGol. Zastępca redaktora naczelnego iGol.pl, Robert Fila, i goście specjalni, którzy reprezentowali polskie serwisy wielkich hiszpańskich klubów – Dariusz Dobek (Realmadryt.pl) i Mateusz Hadam (FCB24.com), dyskutowali o zbliżających się 240. Wielkich Derbach Europy, czyli Gran Derbi.


Udostępnij na Udostępnij na

Początek programu to czas poświęcony na omówienie historii konfrontacji Realu Madryt i FC Barcelona. Mówiono o tym, jak doszło do pierwszego starcia między obiema drużynami i z czego to wynikało. Kolejnym wątkiem poruszonym na antenie był fakt odmienności „Królewskich” i „Blaugrany”. Goście w studiu podjęli dyskusję na temat gry samych gwiazd w Madrycie i stawiania na wychowanków w Barcelonie. Zastanawiano się, który wariant ma większe szanse na powodzenie.

Do wygrania książka „Piłkarski poker”
Do wygrania książka „Piłkarski poker” (fot. Empik.com)

Nie mogło oczywiście zabraknąć rozmowy o Gran Derbi, które najbardziej zapadło w pamięć gości specjalnych. W następnej części programu Dariusz Dobek i Mateusz Hadam wymieniali się poglądami odnośnie do tego, co według nich może być decydujące w sobotnim starciu na Santiago Bernabeu. Na koniec rozmowy poruszono kwestię składów Realu Madryt i FC Barcelona, przewidując, kto może wybiec na murawę od pierwszych minut.

Ponadto do wygrania jest książka autorstwa Janusza Zaorskiego „Piłkarski poker”. Wystarczy jedynie na adres [email protected] do 10 kwietnia wysłać typy wyniku najbliższego Gran Derbi. Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie.

Komentarze
~nie nie nie powiem (gość) - 13 lat temu

siemka nawet tego nie obejże ale moge

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze