Radosław Sendra, Patryk Motyka, Kuba Korona

Niedorzecznik Kibica


20 grudnia 2015 Niedorzecznik Kibica

W dzisiejszym Niedorzeczniku Kibica: van Gaal w Panathinaikosie, Hazard u bukmachera i cudowna dieta Anny Lewandowskiej.


Udostępnij na Udostępnij na

Louis van Gaal kiedy dowiedział się o zainteresowaniu Panathinaikosu (fot. manutgram.blogspot.com)
Louis van Gaal, kiedy dowiedział się o zainteresowaniu Panathinaikosu (fot. manutgram.blogspot.com)

Louis van Gaal nowym menedżerem Panathinaikosu Ateny. Filozofia wraca do matecznika

Dotychczasowy szkoleniowiec Manchesteru United w sobotę objął stery drużyny ze stolicy Grecji. W nowym miejscu pracy Holender liczy na pełną akceptację kibiców i zarządu.

Mój dziadek był Grekiem, można więc powiedzieć, że filozofię mam we krwi. W Atenach w końcu moje metody szkoleniowe będą szanowane, co nie spotkało mnie jak dotąd w żadnym innym miejscu – podkreśla Holender.

O przenosinach utytułowanego trenera poinformował Ed Woodward, dyrektor wykonawczy klubu z Old Trafford.

Wszystko odbyło się sprawnie i bez jakichkolwiek nieuprzejmości. Wierzymy, że filozofia van Gaala będzie odpowiednia dla klubu z samego serca Grecji. Tymczasowo stanowisko menedżera drużyny obejmę ja sam, moim asystentem zostanie Wayne Rooney – mówi „Niedorzecznikowi” sternik Manchesteru.

Jak wynika z naszych informacji, van Gaal w Panathinaikosie może liczyć na znaczną podwyżkę. 65% jego pensji będzie sponsorowane ze środków greckiego Ministerstwa Kultury.


Eden Hazard obstawił zwolnienie Mourinho u bukmachera!

Hazard
Ja naprawdę nie wiedziałem, że Roman zwolni Mourinho! (fot. bleachrreport.net)

Potwierdziły się wcześniejsze plotki i przypuszczenia. Belgijski gwiazdor Chelsea widziany był w punkcie bukmacherskim Williama Hilla.

Zaskoczyła mnie duża wiedza tego pana. Hazard to chyba jego drugie imię! – w ten oto sposób komentuje kupon Mary Johnson, która odbierała zakład piłkarza.

Hazard wydał całe 10 funtów, obstawiając pięć zdarzeń: dwa mecze drugiej ligi belgijskiej, wyścigi chartów, charytatywny turniej tenisa stołowego w Szanghaju i zwolnienie Jose Mourinho z dokładną datą 18 grudnia.

Pytanie brzmi, czy Belg działał sam. Zarówno wyścigi chartów, jak i turniej pingpongowy objęte były patronatem Evrazu – firmy, której właścicielem jest Roman Abramowicz. Wygrana w kuponie mogła wynieść 87 480 funtów, gdyby nie kontuzja charta imieniem „Diego”, który nie ukończył wyścigu.

Sprawą zajął się już Europol, który rozpoczął śledztwo w tej sprawie.

Musimy wyjaśnić, czy obstawienie zwolnienia trenera przez zawodnika to zwykły hazard, czy może z góry zaplanowana akcja. Mając na uwadze naszą skuteczność, sprawa rozwiąże się, zanim Chelsea spadnie do Championship – tak sprawę komentuje Rob Wainwright, szef Europolu.


Murawski przed dietą Ani Lewandowskiej (fot. wars-stars.pl)
Murawski przed dietą Ani Lewandowskiej (fot. wars-stars.pl)

Piłkarze chcą być fit!

Robert Lewandowski, Artur Sobiech, a ostatnio także Rafał Murawski – ci panowie korzystają już z dietetycznych porad Anny Lewandowskiej.

O ile polscy przedstawiciele w Bundeslidze już od dawna chwalą się na portalach społecznościowych swoją atletyczną budową, o tyle piłkarz Pogoni był jak do tej pory wstrzemięźliwy.

Jednakże wczoraj do sieci trafiła fotografia z szatni „Portowców”, na której widać Pana Rafała pozbawionego wierzchniego odzienia. I trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie.

To wszystko zasługa Ani. Ta nowa dieta bezglutenowa to cud, spójrzcie tylko na mój kaloryfer. Zastanawiam się, czy nie otworzyć własnej ciepłowni, z takim asortymentem z pewnością będę miał na rynku spore szanse – chwali się „Niedorzecznikowi” Murawski.

Ponoć współpracę z Panią Lewandowską rozpoczął także Maciej Iwański. Ta informacja jest o tyle dziwna, że popularny „Pączek” w gronie najbliższych jest nazywany „polskim Achillesem”.


Niedorzecznik Kibica – 100% humoru, 0% faktów!
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze