Newcastle chce Suazo


Nadal nie wiadomo, gdzie od nowego sezonu grać będzie David Suazo, obecnie zawodnik Benfiki Lizbona, wypożyczony z Interu Mediolan, którym ostatnio zainteresowało się angielskie Newcastle.


Udostępnij na Udostępnij na

Suazo trafił do Benfiki na zasadzie wypożyczenia na początku sezonu, gdyż nie mieścił się w planach drużynowych Jose Mourinho.
W lidze portugalskiej 29-latek spisuje się bardzo poprawnie; w 14 spotkaniach zdobył pięć goli.

Swoimi występami zwrócił uwagę Newcastle United. „Sroki” kolejny sezon muszą spisać na straty, a przed następnym szczególnie chcą wzmocnić siłę ataku, gdyż Michael Owen i Obafemi Martins ciągle narzekają na kontuzje.

Jednakże w ostatnich wywiadach reprezentant Hondurasu twierdzi, że najchętniej pozostałby w Lizbonie, gdzie czuje się bardzo dobrze. Kwota odstępnego nie została jeszcze ustalona.

Głos w całej sprawie zabrał także agent piłkarza: – David jest szczęśliwy w Benfice i być może zostanie tutaj na kolejny rok. Wszystko zależy od Interu, który w czerwcu podejmie ostateczną decyzję w sprawie piłkarza. Są nim zainteresowane kluby angielskie, ale jak powiedziałem – wszystko zależy od Interu – zakończył agent, który jest jednocześnie ojcem zawodnika.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze