Gdzie legalnie obstawiać Mundial w Katarze?


Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Katarze

18 października 2022 Gdzie legalnie obstawiać Mundial w Katarze?
dohastadiumplusqatar.com

Czy istnieją w Polsce legalne zakłady bukmacherskie? Dowiedz się, gdzie legalnie obstawiać zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze i sprawdź swoje typy!


Udostępnij na Udostępnij na

Mistrzostwa Świata 2022 to temat, który nie schodzi z piedestału. Jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń sportowych rozpocznie się 20 listopada 2022 i już teraz wielu fanów sportowych emocji zastanawia się, kto zostanie zwycięzcą podczas Mundialu. Grono fanów chce sprawdzić swoje typy i postanawia postawić zakład np. na zwycięzcę poszczególnych meczów.

Obstawianie Mistrzostw Świata w Katarze

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z typowaniem, powinieneś pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze, obstawianie w Polsce jest legalne, o ile korzystasz z oferty legalnych operatorów. Pojęcie “legalny bukmacher” oznacza, że został dokładnie sprawdzony i dopuszczony do działalności w Polsce przez Ministerstwo Finansów. Jeśli więc masz wątpliwości, czy możesz legalnie skorzystać z oferty danego bukmachera, wystarczy, że sprawdzisz oficjalną rządową listę legalnych zakładów bukmacherskich lub przeczytasz tekst do końca, bo niżej podamy aktualną listę operatorów.

Co możesz obstawiać podczas zakładów na Mundial 2022?

Początkujący typerzy często mają problem ze zorientowaniem się, co tak naprawdę można obstawiać oraz na jakich zasadach, a już obecna oferta zakładów na Mistrzostwa Świata jest bardzo bogata. Możesz np. wytypować, kto zwycięży całe Mistrzostwa, która drużyna wyjdzie z grupy lub spotka się z remisem. Często pojawiają się też zakłady na liczbę rzutów rożnych, czy żółtych kartek w danym meczu.

Dla kogoś, kto typuje pierwszy raz, to wszystko może okazać się zbyt przytłaczające. Dlatego przede wszystkim najpierw polecamy zapoznać się z ofertę jednego bukmachera, a następnie – jeśli znajdziesz interesujące Cię wydarzenie – sprawdź, jak oferta na dany mecz wygląda u innego operatora. Takie zabiegi sprawią, że możesz wytypować wygraną na lepszych warunkach i mieć szansę zgarnąć dodatkowe bonusy, jak np. darmowy zakład.

Choć do Mistrzostw Świata w Katarze zostało jeszcze trochę czasu, legalni bukmacherzy w Polsce już przedstawili swoją ofertę na zakłady na Mundial 2022.

To gdzie legalnie obstawiać?

Legalni bukmacherzy online w Polsce to obecnie 25 operatorów: eToto, Fortuna, STS, Traf, Totolotek, LV BET, Superbet, TOTALbet, forBET, BestBet, PZBuk, Mobilebuk, Betclic, BetFan, eWinner, BetX, Noblebet, Betcris, Go+bet, Fuksiarz, Funbets, Betters, Betway i Elitebet. Nie wszyscy wyżej wymienieni bukmacherzy już działają. Niektórzy dopiero przygotowują swoje serwisy oraz ofertę, by przyjąć pierwszych graczy.

I jeszcze jedno: jeśli zakłady u jednego bukmachera Ci się znudzą, spróbuj sił u innego – oferta i sposoby nagradzania graczy różnią się w zależności od operatora, więc jeśli masz ochotę, spróbuj założyć się u innego operatora. Rezultat może Cię zaskoczyć.

Nie tylko zakłady na Mundial

Nie samym Mundialem żyje świat sportu! Jeśli oprócz piłki nożnej interesują Cię również inne sporty, bukmacherzy oferują zakłady na przeróżnego rodzaju dyscypliny. Koszykówka, piłka ręczna, tenis, siatkówka, żużel czy hokej – to sporty, które najczęściej są obstawiane zaraz obok piłki nożnej. Ale spokojnie, operatorzy nie zapomnieli też o bardziej niszowych w Polsce sportach, jak golf, krykiet czy darts.

To nie wszystko! Popularne stały się także zakłady live. To takie kupony, które obstawia się w czasie trwania danego spotkania. Oferta na zakłady live jak i przedmeczowe, często pokrywa się ze sobą, ale jeśli decydujesz się na typowanie na żywo, dostępne masz również inne, dodatkowe rynki. Co ważne, na zakładach live kursy zmieniają się szybko i czasem nawet diametralnie, reagując na to, co dzieje się podczas trwania spotkania. To także dostarcza wiele emocji. Obserwujesz boisko, śledzisz statystyki, porównujesz kursy i zakładasz się! Oferta zakładów polskich bukmacherów jest bogata i zapewnia wiele sportów i wydarzeń do obstawiania 24/7.

 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze