Milan wciąż walczy o Ronaldinho!


Słabo spisujący się w tym sezonie AC Milan, wciąż zamierza sprowadzić na San Siro gwiazdę FC Barcelony, Ronaldinho. Tym razem działacze "Rossoneri" chcą wyłożyć za Brazylijczyka 40 mln funtów!


Udostępnij na Udostępnij na

„Ronnie” jest obecnie w słabej dyspozycji. Po meczu z Realem Madryt został wygwizdany przez fanów „Dumy Katalonii”. Teraz jego przyszłość na Camp Nou jest bardzo gorąca, gdyż klub prawdopodobnie zamierza pozbyć się byłego piłkarza PSG. 

AC Milan już od dłuższego czasu interesuję się usługami Ronaldinho, a prezes mediolańskiego klubu – Silvio Berlusconi nigdy nie krył podziwu dla tego piłkarza.

Teraz agent i tym samym brat Brazylijczyka, Roberto de Assis potwierdził, że klub z San Siro faktycznie zaoferował kwotę pieniężną za zawodnika.

„AC Milan, w lecie wyłożył za Ronniego 40 mln funtów, jednak żadnego ruchu w kierunku Włoch nie stwierdzono” – powiedział agent zawodnika.

Już za parę dni zostanie otwarte zimowe okienko transferowe i jeśli Mediolańczycy chcą mieć w swych szeregach gwiazdę „Blaugrany”, muszą się znacząco pospieszyć ze złożeniem oferty transferowej.

Komentarze
Roonaldo (gość) - 16 lat temu

Gdzieś słyszałem, że Kaka ma się przenieść do Barcy a
Ronnie do Milanu.
Czy to prawda? Ja nie wierze. Jak Kaka mógłby opuścić
Milan,
a Ronaldinho Barcelonę?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze