Mijatović i García Pitarch analizują Derby Madrytu


Dyrektorzy sportowi obu drużyn, które wybiegną dziś na boisko w meczu o prymat w stolicy Hiszpanii, postanowili wypowiedzieć się na temat tego spotkania na kilka godzin przed jego rozpoczęciem.


Udostępnij na Udostępnij na

Atletico Madryt kontra Real Madryt to chyba drugie największe derby w tym kraju po konfrontacji Realu z Barcą. Cokolwiek by się się nie wydarzyło w Hiszpanii w minionym tygodniu, zawsze zostaje przyćmione przez prymat tego meczu.

Spotkanie to jest bardzo ważne dla obu tych ekip, dlatego że ten, kto wygra, będzie „rządzić stolicą” aż do następnej konfrontacji tych drużyn. Obaj dyrektorzy sportowi tych dwóch rywali zza miedzy zapowiadają bój o wszystko, Atletico będzie chciało udowodnić, że porażka w poprzedniej kolejce z Barceloną była tylko wypadkiem przy pracy, zaś Królewscy będą musieli wygrać ten mecz żeby nie stracić kontaktu z czołówką.

Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie, kawałek pięknego hiszpańskiego futbolu gwarantowany. Miejmy nadzieję, że nie zawiedziemy się, a słowa wypowiedziane przez obu tych panów znajdą swoje odzwierciedlenie na boisku.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze