Michael Ballack wróci do Bundesligi?


Przyszłość Michaela Ballacka w Chelsea jest niepewna, bo wciąż nie otrzymał propozycji nowego kontraktu. Usługami niemieckiego pomocnika jest bardzo zainteresowane Schalke. Czyżby znowu pojawi się na boiskach Bundesligi?


Udostępnij na Udostępnij na

Przyszłość Michaela Ballacka w Londynie jest nieokreślona. Niemiec wciąż nie otrzymał propozycji podpisania nowego kontraktu, a obecny kończy się w czerwcu tego roku. Jednak pojawiają się w mediach informacje, że „The Blues” planują po sezonie znacznie odmłodzić zespół i pozbyć się kilku zaawansowanych wiekowo zawodników. W tym gronie podobno znalazł się również niemiecki pomocnik, który dodatkowo kasuje niemałe pieniądze za swoje występy.

Sytuację kapitana reprezentacji Niemiec pilnie obserwuje wiele klubów. Pojawiło się zainteresowanie Interu, jak i Schalke. Głos w sprawie postanowił zabrać menedżer zespołu z Gelsenkirchen Felix Magath.

To prawda, że jesteśmy bardzo zainteresowani Ballackiem. Wierzę, że zgodzi się na redukcję pensji, jeśli będzie chciał wrócić do gry w Bundeslidze – wyznał niemiecki szkoleniowiec.

Michael Ballack występował w takich klubach jak Chemnitzer, Kaiserslautern, a swój najlepszy okres spędził grając w koszulce Bayeru Leverkusen i Bayernu Monachium, w którym stał się prawdziwą gwiazdą. W 2006 roku na zasadzie wolnego transferu dołączył do londyńskiej Chelsea, reprezentując jej barwy w ponad stu spotkaniach.

Komentarze
~EXPERT (gość) - 13 lat temu

Mam nadzieję, że nie eybierze Schalke, oby poszedł
do Bayernu, byłby to wielki powrót po latach, mam
nadzieję, że Van Gaal, zwróci na niego uwagę i
brak nowego kontraktu z Chelsea, jeśli rzeczywiście
nie podpisze nowej umowy to jestem pewny, że Van
Gaal go nie ominie, to dobry trener, a taka okazja
nie zdarza się często, oby ję wykorzystał

Odpowiedz
~krzychu (gość) - 13 lat temu

MAN NADZIEJE ŻE BALLACK WRÓCI DO BAYERNU

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze