Max Kruse podjął się nietypowego zadania – zaśpiewał w The Voice


Materiał wideo z udziałem Niemca podbił turecki internet

1 stycznia 2020 Max Kruse podjął się nietypowego zadania – zaśpiewał w The Voice

Piłkarze z reguły są znani z jednego – grania w piłkę. Wielu z nich posiada jednak różne inne talenty, których nie wykorzystuje w życiu codziennym. Czasem zawodnicy chwalą się nimi chociażby w mediach społecznościowych. Max Kruse poszedł jednak o krok dalej – swoje umiejętności postanowił zaprezentować w tureckiej telewizji.


Udostępnij na Udostępnij na

Występ napastnika Fenerbahce podbił serca kibiców zarówno w Niemczech, jak i Turcji. Kruse do Turcji przeprowadził się latem tego roku, poprzednio występował w Werderze Brema. Teraz postanowił popisać się swoimi umiejętnościami śpiewu i wystartował w najnowszej edycji tureckiego wydania „The Voice”.

Można by pomyśleć, że dla organizatorów programu był to świetny ruch marketingowy – Kruse przyciągnie nowych odbiorców, a część z nich po wykluczeniu Maxa z gry i tak pozostanie przed telewizorami. Okazuje się jednak, że udział Niemca w programie nie skończył się na pierwszym etapie, bo ten zaprezentował się wyjątkowo dobrze.

Kruse zaśpiewał piosenkę „Sway” we własnej adaptacji. W oryginale piosenkę śpiewał Dean Martin. Jeden z użytkowników tureckiego Twittera opublikował nagranie, na którym podziwiać możemy występ Niemca:

Odcinek wyemitowany został 31 grudnia w tureckiej telewizji. Teraz Max Kruse oprócz strzelania bramek będzie musiał nieco poćwiczyć swój głos. Niemiec znalazł się w kolejnym etapie programu, do którego z pewnością zacznie się przygotowywać już niedługo. Kibice go pokochali, a sam zawodnik wyglądał na bardzo zadowolonego swoim występem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze