Marzenie Campbella


Fraizer Campbell stara się teraz właściwie zaadaptować w drużynie Tottenhamu. Jego największym życzeniem jest jednak gra w Manchesterze United.


Udostępnij na Udostępnij na

20-latek w stolicy Anglii przebywa w ramach rocznego wypożyczenia, które było wliczone w transfer Dimitara Berbatova właśnie do „Czerwonych Diabłów”.

Dziś Campbell nie miałby szans rywalizować o miejsce w ataku Manchesteru z takimi postaciami jak Tevez, Rooney czy wspomniany Bułgar. Zdecydował się więc na przenosiny do Londynu. W ekipie Juande Ramosa o grę w wyjściowej jedenastce walczy z Romanem Pawliuczenką i Darrenem Bentem.

– Wielokrotnie spotykałem się z Sir Alexem Fergusonem – powiedział Fraizer. – Zapewniał mnie, że uwzględnił mnie w swoich planach na przyszłość. Liczę, że w „The Spurs” zdobędę potrzebne doświadczenie, aby w przyszłości móc występować w barwach United.

Warto dodać, że ubiegły sezon Anglik także spędził na wypożyczeniu. Jako gracz Hull City strzelił 15 goli w 34 meczach i walnie przyczynił się do awansu zespołu Phila Browna do Premiership.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze