Lyon z następcą Coupeta


Wiele wskazuje na to, że latem karierę zakończy, a przynajmniej opuści Ligue 1 bramkarz Olympique Lyon i reprezentacji Francji, Gregory Coupet. Zarząd klubu nie próżnował i już znalazł następcę. Bramkarz OGC Nice, Hugo Lloris, odrzucił ofertę samego Milanu i już dziś wieczorem na konferencji prasowej przedstawiony zostanie jako nowy nabytek mistrzów Francji.


Udostępnij na Udostępnij na

Jeszcze tydzień temu wydawało się prawie pewne, że Lloris przejdzie do AC Milan, jednak na początku tygodnia prezes OL, Jean-Michel Aulas ogłosił w wywiadzie radiowym, że bramkarz Nicei zasili jego klub.

Co ciekawe, jeszcze wczoraj włoska gazeta 'Centrocampo’ twierdziła, że Hugo Lloris już prawie na 100% jest piłkarzem Milanu. Okazało się jednak to tylko plotką, bowiem 21-latek uzgodnił warunki kontraktowe z klubem ze Stade Gerland.

Utalentowany golkiper, już mający za sobą występy w kadrze Francji B, zastąpi w bramce OL Gregory’ego Coupeta, który stwierdził, że albo przejdzie do jednego z angielskich klubów, albo też zakończy karierę.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze