Love przesądza o zwycięstwie

Napastnik brazylijskiego Palmeiras, Vagner Love, wypożyczony z moskiewskiego CSKA, zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu ligowym czempionatu Brazylii przeciwko Cruzeiro.

Dzięki zwycięstwu na wyjeździe 2:1 Palmeiras ma już na swoim koncie 47 punktów, przez co umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.

Wynik meczu otworzył w 8. minucie napastnik Cruzeiro, Tiago Ribeiro. Dwie minuty później, za sprawą gracza Palmeiras, Diego Souzy, na tablicy wyników widniał już remis. Wynik spotkania na początku drugiej połowy ustalił Vagner Love. Kilka minut później Palmeiras grał już w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę ujrzał obrońca Pablo Armero.

Palmeiras w 25 meczach zgromadził 47 oczek i przoduje w tabeli Campeonato Brasileiro. Drugie miejsce zajmuje Sao Paulo (44). Na trzecim miejscu plasuje się Internacional z 43 punktami na koncie.