LIVE: MŚ w PNU – dzień 3.

Rozkręcamy tempo! Dzisiaj jest wtorek, trzeci dzień mistrzostw świata w piłce nożnej ulicznej. Na Malcie pierwsze rozstrzygnięcia! Dowiemy się, które miejsce w grupie zajmą Polacy.

19:42 Na koniec Holendrzy pokonali Czechów, Indonezja przegrała z Rosją 4:8, natomiast Szkoci pokonali Walię 5:2.

Na dzień dzisiejszy kończymy naszą relację na żywo z mistrzostw świata w piłce nożnej. Wtorek nie był najlepszym dniem dla polskich reprezentacji. Jutro mamy szansę na poprawienie nastrojów kibiców!

Stany Zjednoczone –  Kambodża 6:7.

17:29 Portugalia wygrywa z Australią 9:2 i zajmuje 1. miejsce w grupie D.

17:25 Kolejna dawka wyników:

Namibia – Grecja 11:3,
Meksyk – Luksemburg 14:0,
RPA – Bułgaria 8:3.

17:13 Anglicy pokonali Szwajcarów 4:1, Brazylijczycy rozprawili się ze Szwedami 9:1, natomiast Belgia pokonała Filipiny 9:4.

16:53 Znowu rozpadało się w Poznaniu.

16:40 Brazylijczycy prowadzą ze Szwedami 7:1.

16:38 Angielki pokonały Szwedki 8:1. Czekamy na resztę wyników. Na boisku nr 1 mecz Brazylii ze Szwecją, na „dwójce” Filipiny grają z Belgią, natomiast na boisku nr 3 rywalizacja Namibii z Grecją.

16:32 Mecz Polaków jest już do obejrzenia:

16:25 Koniec meczu! Polacy wygrywają 6:1. Jesteśmy wśród 24 najlepszych drużyn mistrzostw. Nadal mamy szansę na zwycięstwo w turnieju!

16:24 Kanadyjczycy strzelają nam bramkę. Wynik – 6:1.

16:21 Strzelamy bramkę. Jest już 6:0.

16:17 Koniec pierwszej połowy! Prowadzimy z Kanadą 5:0 i wydaje się, że nic nie jest w stanie przeszkodzić Polakom w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

16:16 5:0!

16:15 4:0 dla Polaków! Kontrolujemy przebieg meczu!

16:13 Prowadzimy już 3:0.

16:12 2:0!

16:10 Gol dla Polaków! 1:0!

16:08 Kanadyjczycy oraz Polacy już na boisku! Zaraz zaczynamy!

15:53 Włosi prowadzą z Chorwacją 2:1. Zaraz po nich zagra Polska z Kanadą.

15:47 Za piętnaście minut swój drugi mecz rozegra reprezentacja Polski mężczyzn!

15:29 Szkoci pokonują Argentynę.

15:25 Wcześniej zwycięstwa odniosły Chile oraz Republika Południowej Afryki.

15:24 Węgrzy pokonali Duńczyków 10:2.

15:13 MAMY ZŁĄ INFORMACJĘ! Oficjalna strona mistrzostw pomyliła się i podała zły wynik meczu Polski z Francją. Nasi rywale pokonali nas po rzutach karnych. Przepraszamy za zamieszanie!

Norwegia – Rosja 1:7.

15:03 Przegraliśmy 2:0. Przynajmniej tak poinformował spiker.

15:01 Niestety nie wiemy jaki jest wynik w meczu Polski z Bułgarią. Spiker poinformował o 2:0, jednak będziemy musieli poczekać na oficjalną informację.

15:54 Mamy przerwę. Za minutę wracamy!

14:47 Przegrywamy 1:0 z Bułgarkami.

14:43 Co dało nam zwycięstwo z Francją?

Prawdopodobnie zajmiemy drugie miejsce w grupie. To bardzo ważne, ponieważ trzy najlepsze zespoły kwalifikują się do dalszego etapu. Wyniki z Portugalią oraz Francją zostaną uwzględnione w nowej tabeli. Łącznie w grupie będzie sześć ekip. Dwie najlepsze awansują do najlepszej ósemki mistrzostw świata!

14:40 Mamy połączenie z Poznaniem! Zza chmur wyjrzało słońce! Za kilka minut na boisku nr 2 powinny pojawić się reprezentantki Polski oraz Bułgarii!

14:36 Za chwilę swój mecz powinny rozegrać reprezentantki Polski. Organizator ma problemy z transmisjami na żywo i będziemy robili, co w naszej mocy, żeby na bieżąco informować Was o wyniku.

14:32 Polacy wygrali 4:3!

14:23 Niestety nie mamy żadnych informacji z Poznania. Tak reprezentanci Anglii bawią się w poznańskim autobusie:

14:17 Są problemy z przekazem transmisji. Przed chwilą słyszeliśmy głos spikera. Teraz nie wiemy nic.

14:14 Połowa meczu. Remis 3:3!

14:10 Jest bramka dla Polaków! 2:1!

14:09 Przegrywamy 2:0.

14:06 Rozpadało się w Poznaniu! Pierwszy raz od 11 lat na mistrzostwach! Przegrywamy, 1:0 dla Francji.

14:02 Zaczęli!

13:59 Ukraina wygrywa 12:0. Polacy już na boisku! Za kilka sekund zaczynamy mecz z Francją!

13:50 Na boisku nr 1 Ukraina prowadzi z Włochami 7:0. Za 10 minut na boisku pojawią się Polacy!

13:41 Kolejna kolejka meczów:

Włochy – Ukraina,
Słowenia – Rumunia,
Bułgaria – Chile.

Zaraz po tych pojedynkach odbędzie się mecz reprezentacji Polski z Francją!

13:40 Kostaryka pokonała Namibię 5:4.

13:38 10:1 wygrywa Hongkong! Emocje na boisku nr 1. 4:4 w meczu Kostaryki z Namibią.

13:33 Portugalczycy zwyciężyli Kanadę 6:1 i wiele na to wskazuje, że wygrają naszą grupę. Namibia prowadzi z Kostaryka 2:1.

13:29 Niemcy pokonali Luksemburg 8:4. Hongkong prowadzi z Australią 3:0.

13:22 Koniec meczu na boisku nr 1. Duńczycy zwyciężają 4:1. Na „jedynce” pojawią się Kostaryka oraz Namibia.

13:12 Meksyk pokonał Chorwację 13:4. Dania prowadzi 3:1.

13:10 Tak cieszyły się Polki po wczorajszym zwycięstwie nad Anglią!

13:09 Portugalia prowadzi 3:0.

13:08 Holenderki zwyciężyły Argentynki 10:3. Dania prowadzi z Anglią 2:1.

13:03 Grecy przegrali ze Szwedami 6:1. Na boisku mecze Dania – Anglia, Luksemburg – Niemcy oraz Kanada – Portugalia.

12:54 Holenderki wysoko prowadzą z Argentynkami. Szwedzi przegrywają z Grecją 1:3. Za kilka minut koniec meczów.

12:42 Irlandia Północna pokonała Szwajcarię 12:2.

12:41 Tymczasem na boiskach kolejne trzy mecze:

Argentyna – Holandia (kobiety),
Szwecja – Grecja (mężczyźni),
Chorwacja – Meksyk (mężczyźni).

12:38. Koniec meczu na „trójce”. Europejczycy ulegli „Canarinhos”  1:9.

12:38 Koniec meczu na boisku nr 1. Dunki pokonały Amerykanki 3:1.

12:36 Brazylijczycy prowadzą już 9:1.

12:34 3:1 dla Dunek.

12:32 Kontaktowa bramka Amerykanek.

12:32 Dunki prowadzą 2:0.

12:30 Brazylijczycy prowadzą 6:0, a Irlandia Północna wygrywa ze Szwajcarią 7:2.

12:28 Nienajlepsza pogoda w Poznaniu. Nad Maltą mocno wieje. Bardzo prawdopodobne, że będzie padał deszcz.

12:25 Mamy transmisję z boiska nr 2, co oznacza, że będziemy mogli na żywo przeprowadzić transmisję ze wszystkich meczów Polaków. Kirgistan pokonał Anglię 13:2.  Węgry – Litwa 7:6.

12:17 Chilijki pokonały Europejki 10:0. Kolejnym meczem na boisku nr 1 będzie starcie Dunek z Amerykankami. Równocześnie będą rozgrywane mecze Irlandii Północnej ze Szwajcarią oraz Finlandii z Brazylią.

12:12 Chilijki prowadzą z Walijkami 5:0.

12:10 Węgrzy remisują z Litwinami 4:4. To mecz o 1. miejsce grupy A. Kirgistan prowadzi z Anglią 5:2.

12:01 Rozpoczynamy trzeci dzień mistrzostw świata w piłce nożnej ulicznej!

6. Szwecja, 0 pkt. (3).

W nawiasie podano liczbę rozegranych meczów.

6. Australia, 1 pkt.

Wszystkie drużyny rozegrały po trzy mecze.

11:52 Osiem minut pozostało do rozpoczęcia trzeciego dnia mistrzostw świata w piłce nożnej ulicznej.

11:45 Dzisiaj rozpoczniemy rywalizację od dwóch pojedynków kobiet oraz jednego mężczyzn. Na boisku nr 1 zagrają Chilijki z Walijkami, na „dwójce” reprezentantki Kirgistanu z Angielkami, natomiast na boisku nr 3 odbędzie się mecz Węgrów z Litwinami. Najczęściej będziemy zaglądali na boisko nr 2, ponieważ mecz zostanie rozegrany w ramach „polskiej” grupy.

11:37 Mecze Polaków w dniu dzisiejszym:

Mężczyźni:
14:00, boisko 1., Polska – Francja,
16:00, boisko 2., Polska – Kanada.

Kobiety:
14:40, boisko 2., Polska – Bułgaria.

11:33 Dzisiaj kolejne mecze rozgrywane w ramach mistrzostw świata w piłce nożnej ulicznej. Będzie to bardzo ważny dzień dla reprezentacji Polski. Mężczyźni, aby zakończyć grupę na 2. pozycji, muszą pokonać Francuzów oraz Kanadyjczyków, natomiast kobietom przyjdzie się zmierzyć z Bułgarkami. Jesteśmy nastawieni optymistycznie i trzymamy kciuki za „Biało-czerwonych”.

Obserwuj autora relacji na Twitterze: @ArturKurzawa