Ligowy gol Marka Zieńczuka

8 listopada 2009 Ligowy gol Marka Zieńczuka

Wreszcie możemy usłyszeć o sukcesie byłego zawodnika Wisły Kraków za granicą. Marek Zieńczuk trafił bowiem do siatki w spotkaniu ligi greckiej. Był to jednak gol na pocieszenie, ponieważ klub skrzydłowego pomocnika przegrał 1:2.

Marek Zieńczuk już jako piłkarz Skody, trafił do siatki
Marek Zieńczuk już jako piłkarz Skody, trafił do siatki (fot. Hanna Urbaniak/iGol.pl)

Spotkanie w ramach 10. kolejki greckiej ligi przyniosło dobre wieści do Polski. W konfrontacji Skody Xanthi, której barwy reprezentuje Marek Zieńczuk, z Panioniosem Ateny nasz rodak trafił do siatki rywala. 31-latek wyrównał stan meczu w 55. minucie, lecz tego wyniku gospodarzom nie udało się utrzymać do końca i ulegli przyjezdnym 1:2. Przy dobrym rezultacie gol Zieńczuka z pewnością miałby większą wartość dla drużyny. Na razie jednak należy cieszyć się z drobnych sukcesów Polaka i liczyć na kolejne zdobycze bramkowe. W tym meczu były gracz „Białej Gwiazdy” zagrał 90 minut.