Lazović nie przyjedzie na zgrupowanie


Sezon piłkarski w Rosji rozpocznie się dopiero w połowie marca. Miejscowym klubom, zwłaszcza tym najlepszym, usilnie zależy, by się do niego należycie przygotować. Danko Lazović treningom z Zenitem jest poświęcony do tego stopnia, że nie chce przyjechać na zgrupowanie reprezentacji Serbii.


Udostępnij na Udostępnij na

Wracanie do treningów po trzech, czterech dniach odpoczynku nie należy do łatwości. Teraz wciągnęliśmy się w wir pracy. Mogę powiedzieć, że wszystko idzie w dobrym kierunku, stopniowo nabieramy formy przed ważnym sparingiem z Young Boys. Do meczów na zgrupowaniach odnoszę się jak do treningów. Zauważmy, że przed początkiem obecnego sezonu przegraliśmy wszystkie spotkania towarzyskie, a na koniec okazaliśmy się mistrzami. Teraz ważne jest to, by 25 ludzi podeszło do spotkania ze Szwajcarami w pełnej gotowości – stwierdził Lazović.

Muszę zaznaczyć, że nie przyjadę na zgrupowanie reprezentacji Serbii. Muszę zostać, żeby trenować z Zenitem i jestem z tego rad. W danym momencie chcę walczyć o możliwość występów w moim klubie – dodał napastnik.

9 listopada jego drużyna narodowa zmierzy się z Izraelem. Będzie to dla niej ostatni sprawdzian przed eliminacyjnymi potyczkami z Irlandią Północną i Estonią.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze