Kto zyska uznanie Smudy?


9 kwietnia 2010 Kto zyska uznanie Smudy?

Do mistrzostw Europy w 2012 roku pozostało 791 dni 6 godzin i 22 minuty. Tyle czasu ma Franciszek Smuda na zbudowanie drużyny, która przejdzie do historii polskiego futbolu. Przed naszym selekcjonerem trudne zadanie, jednak każdy kibic w kraju wierzy, że Smudzie się uda.


Udostępnij na Udostępnij na

Wprawdzie listę powołanych na reprezentacyjne konsultacje poznamy za tydzień, to już teraz można wywnioskować, z kim przyjdzie pracować naszemu trenerowi. W ostatnim czasie dość popularne stały się nazwiska Hanzel, Sobiech, Stasiak, Sandomierski i Kuświk. Czterej pierwsi piłkarze w tym sezonie prezentują się zaskakująco dobrze i nie dziwi fakt, że to właśnie oni znajdą się w grupie 22 zawodników, którzy w Grodzisku będą starać się o uznanie w oczach selekcjonera.

Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski (fot. Bialoczerwoni.com.pl)

Jednak najbardziej zaskakujące jest ostatnie nazwisko. Kuźwik w ciągu całej swojej przygody w ekstraklasie rozegrał tylko 170 minut. Można by się zastanawiać, dlaczego Franciszek Smuda chce sprawdzić tego piłkarza, jednak pamiętajmy, że nasz selekcjoner odkrył wiele talentów.

– Będzie kilka niespodzianek. Muszę sprawdzić paru mniej znanych chłopaków, żeby już teraz się przekonać, czy mogę na nich liczyć w przygotowaniach do Euro 2012. Wolę powołać takiego nowicjusza niż na przykład Roberta Lewandowskiego, bo o tym drugim wiem już wszystko, a ktoś mniej znany może mnie czymś pozytywnym zaskoczyć – wyjaśnił opiekun kadry.

Kto z tych 22 piłkarzy na stałe wejdzie do szerokiej kadry reprezentacji Polski? Czy znajdzie się ktoś, kto bardzo pozytywnie zaskoczy nie tylko trenera Smudę, ale przede wszystkim kibiców?

Więcej zdjęć reprezentacji Polski na www.bialoczerwoni.com.pl

Komentarze
~andi (gość) - 13 lat temu

zaufajcie FRANKOWIon wie co robi jestem z panem

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze