Redakcja

Koronawirus paraliżuje futbol na świecie! [Relacja NA ŻYWO]


Na bieżąco informujemy o wszystkich zmianach w świecie piłki nożnej spowodowanych epidemią

13 marca 2020 Koronawirus paraliżuje futbol na świecie! [Relacja NA ŻYWO]

Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga oraz II liga oficjalnie zawieszone. Oznacza to, że kolejne tygodnie w świecie polskiej piłki nożnej będą raczej smutne. Bezpieczeństwo zawodników i kibiców jest zdecydowanie najważniejsze. To jednak nie koniec. Wciąż czekamy na decyzje związane z mistrzostwami Europy w roku 2020.


Udostępnij na Udostępnij na

Na dzień dzisiejszy oprócz rozgrywek w Polsce odwołane zostały także mecze większości najlepszych lig świata. Zawieszone zostały spotkania Serie A, Premier League, La Liga, Eredivisie, Ligue 1, Ligi Mistrzów oraz Europy. Poza Europą nie gra także Azjatycka Liga Mistrzów oraz Copa Libertadores. Wiemy, że na koronawirusa chorują m.in. Daniele Rugani, Mikel Arteta, czy Callum Hodson-Odoi. Póki co kwarantannie zostali także poddani piłkarze Realu, a także Bournemouth – wraz z Arturem Borucem.

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo z tego, co obecnie dzieje się w piłkarskim świecie pogrążonym w cieniu wirusa. O wszystkich zmianach, zawieszeniach, anulowaniach, a (miejmy nadzieję) także przywracaniach meczów informujemy na bieżąco.

My też zostajemy w domach!

W przypadku nieładowania się relacji prosimy odświeżyć stronę. W każdym momencie można dowolnie przemieszczać się po wszystkich wpisach. W tym celu należy nacisnąć na którykolwiek wpis i poruszać się strzałkami w gorę i w dół.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze