Kevin Bond: Harry na pewno wróci


20 listopada 2011 Kevin Bond: Harry na pewno wróci

Kevin Bond uważa, że nie ma mowy, by Harry Redkanpp odszedł z klubu po swoich ostatnich problemach zdrowotnych i spodziewa się, że menadżer Tottenhamu będzie z powrotem na ławce już podczas poniedziałkowego spotkania z Aston Villą.


Udostępnij na Udostępnij na

Harry Redknapp (z prawej) i jego asystent, Kevin Bond
Harry Redknapp (z prawej) i jego asystent, Kevin Bond (fot. skysports.com)

Redknapp niedawno przeszedł operację serca i lekarze zalecili mu ponoć pięć tygodni przerwy. Jednak po opuszczeniu meczów z Rubinem Kazań w Lidze Europy i Fulham w Premier League Anglik ma wrócić do swoich obowiązków już na wizytę „The Villans” na White Hart Lane.

Jego asystent, Kevin Bond, który podczas nieobecności 64-latka zajmował się pierwszym zespołem „Spurs”, nie ma wątpliwości co do rychłego powrotu swojego przełożonego.

Spodziewam się, że Harry wróci w poniedziałkowy wieczór. Nie wiem, czy można zdjąć z niego presję. Kiedy wróci do pracy, presja meczowa na pewno tam będzie.

On nie będzie w stanie tego uniknąć podczas stykowych spotkań. W zasadzie dobrze sobie z tym radzi. Oby wrócił w lepszym zdrowiu niż wtedy, gdy nas zostawiał.

Nie było mowy, by Harry odszedł po operacji serca. Każdy w futbolu ma swoje złe chwile, ale nie sądzę, by to, co się zdarzyło, zmusiło go do odejścia. Zły moment nie byłby długo przy Harrym.

Jest presja, ale on wykonuje ten zawód od dawna i nauczył się z nią żyć. Kocha to i bez tego byłby zagubiony. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze