Ireland niepewny o przyszłość


Pomocnik Manchesteru City, Stephen Ireland, przyznał, że nie jest pewien, co do swojej długoterminowej przynależności do zespołu Roberto Manciniego.


Udostępnij na Udostępnij na

Dalsza kariera 23-letniego pomocnika w City zaczęła być tematem wielu wątpliwości od czasu, kiedy obecny trener zespołu, Roberto Mancini, przestał stawiać na zawodnika. Odkąd zespół przejął włoski trener, Irlandzki pomocnik, zaliczył tylko dwa pełnowymiarowe występy w błękitnym trykocie „The Citizens”.

Według Skyspors.com Liverpool to jeden z zespołów, który bacznie przygląda się rozwojowi sytuacji Irelanda na Eastlands. Ostatnio sam zawodnik przyznał, że jego przyszłość na City of Manchester Stadium zostawia wiele wątpliwości.

Mój następny sezon to wielki znak zapytania. Nie wiem, co się stanie. Jestem związany z City kontraktem i wszystko, co teraz mogę, to wykonywanie dalej mojej pracy i dobra gra, kiedy nadarzy się już okazja. Jeśli cokolwiek zmieni się podczas lata, będzie to wina klubu, nie moja.

Ireland dodaje też, że jest wielce niezadowolony faktem, iż w tym sezonie był pomijany przy wyborze składu.

To był dla mnie trudny sezon, ponieważ przywiązuję dużą wagę do mojego zawodu. Jestem zaangażowany każdym meczem i całym klubem. Czuję się sfrustrowany, ponieważ nie grałem tyle, ile bym chciał – skomentował dla „Manchester Evenig News”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze