Ibrahimovic – transfer o krok


Prezydent FC Barcelona, Joan Laporta, powiedział, że sprawa transferu Zlatana Ibrahimovica do katalońskiego giganta jest niemal przesądzona.


Udostępnij na Udostępnij na

Joan Laporta stwierdził, że negocjacje są bardzo zaawansowane. Dla Barcelony najważniejsze jest to, że Inter zaakceptował jej ofertę. Teraz wszystko zależy od piłkarzy. Podobno to, czy Samuel Eto’o ostatecznie zgodzi się na przeprowadzkę do Interu, wcale nie jest uzależnione od pieniędzy, które zaproponował mu włoski klub. Laporta nie ujawnił, co będzie decydującym czynnikiem w sprawie decyzji Kameruńczyka.

Pozyskanie Ibrahimovica zależy od niego samego oraz od Samuela Eto’o. Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia porozumienia – powiedział prezydent Barcy. – Także transfer Davida Villi jest wciąż sprawą aktualną, nie możemy wykluczyć żadnej z opcji – dodał.

W międzyczasie Mino Raiola, agent reprezentujący Maxwella i Ibrahimovica, również odniósł się do sprawy transferu Szweda. – Teraz jestem skupiony tylko na transferze Maxwella, który udało nam się przeprowadzić. Jeżeli chodzi o Zlatana, to dopóki nie zobaczę jego podpisu pod kontraktem, który zaoferowała Barcelona, to nie ma o czym mówić. Mogę zapewnić, że sprawa Zlatana jest bliska końca, ale nadal jest on zawodnikiem Interu Mediolan – zakończył.

FC Barcelona zaoferowała 45 mln euro plus Samuela Eto’o i Aleksandra Hleba na roczne wypożyczenie, w zamian za przejście na Camp Nou Zlatana Ibrahimovica. Sprawa pomyślnego zakończenia transakcji jest bardzo blisko, ale wszystko zależy teraz od samych zawodników. Według hiszpańskich mediów transfer jest już jednak przesądzony, ale bez oficjalnego komunikatu ze strony Interu i Barcelony nie można ostatecznie powiedzieć, że transakcja została sfinalizowana. Gazety na Półwyspie Iberyjskim informują, że Ibrahimovic podpisze kontrakt z Barcą w poniedziałek albo, najpóźniej, w środku przyszłego tygodnia.

Komentarze
~cris (gość) - 14 lat temu

no i bardo dobrze zawsze chciałem zeby zlatan gral w
barcelonie jest lepszy od eto sto razy technikę ma
najlepszą jestem bardzo zadowolony dobry transfer

Odpowiedz
~grand1992.17 (gość) - 14 lat temu

nie lubie barcelony i wszystkich piłkarzy którzy w
niej grają mam nadzieję ze ibra nie przejdzie do
tych pedałów

Odpowiedz
~basiu (gość) - 14 lat temu

bez ibry nie mamy szans w lidze mistrzów idioci

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze