Holt zagra w Aston Villi


14 stycznia 2014 Holt zagra w Aston Villi

Grant Holt do końca sezonu będzie grał w barwach Aston Villi. Zawodnik został wypożyczony na pół roku z Wigan Athletic.


Udostępnij na Udostępnij na

Holt ma zastąpić w „The Villians” Libora Kozaka, który złamał nogę i w tym sezonie już nie wybiegnie na boisko. Menedżer Aston Villi, Paul Lambert pracował już z 32-latkiem w Norwich i doskonale zna predyspozycje  napastnika. Snajper w zespole „Kanarków” strzelił przeszło 50 bramek i bacznie przyczynił się do dwóch kolejnych awansów zespołu, aż do najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszym sezonie w Premier League strzelił 17 bramek. Przed obecnym sezonem trafił do Wigan.

Grant Holt
Grant Holt (fot. Skysports.com)

Bardzo zadowolony z pozyskania piłkarza jest Paul Lambert – Strata Libora była dla nas ciosem. Kiedy dowiedziałem się, że Grant jest dostępny, wiedziałem, że muszę szybko zadziałać, by go sprowadzić. Wiem na co go stać. Powrót do Premier League wzmaga w nim emocje i chęć odniesienia sukcesu.

Usatysfakcjonowany jest również sam zainteresowany – Jest bardzo szczęśliwy, że mogę tutaj być. Mam nadzieję, że pomogę uzyskać dobre wyniki. Cieszę się z możliwości powrotu do Premier League. To dla mnie ogromna szansa i nie mogłem jej odrzucić.

Komentarze
~pilka (gość) - 7 lat temu

Najlepsze wiadomości o piłce nożnej!!! Gorąco
polecam http://noznapilka.pl Naprawdę warto

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze