Granero: Real ma lepszy skład od Barcelony


Esteban Granero uważa, że dzięki letnim wzmocnieniom Real Madryt ma znacznie silniejszy skład niż Barcelona. Jednak dodał też, że ma dość już ciągłych porównywania do siebie tych dwóch drużyn.


Udostępnij na Udostępnij na

22-latek powrócił do Realu latem z Getafe i jest bardzo zadowolony z bycia częścią odnowionych „Galacticos”, którzy chcą rzucić wyzwanie Barcelonie.

Myślę, że siła zespołu budowana jest przez zawodników, którzy występują w drużynie. To ważne, aby mieć jak najsilniejszy zespół, w którym pierwszy skład będzie zmieniał się z rezerwowymi bez uszczerbku w potencjale zespołu. Można w ten sposób wymyślać różne ustawienia – powiedział Granero w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej klubu.

Myślę, że jesteśmy najlepszym zespołem, bo mamy najlepszy skład, ale każdy ma prawo do własnej opinii. Nie powinniśmy porównywać się z innymi zespołami. Powinniśmy porównywać się sami do siebie, aby stać się jeszcze lepszymi – dodał pomocnik.

Nie wolno nam myśleć o Barcelonie. Ludzie nas cały czas z nimi porównują, ale powinniśmy myśleć tylko o sobie. Nie obchodzi nas, kto jest na szczycie tabeli, tak długo, jak i my tam będziemy. Musimy zdobywać trzy punkty w każdym spotkaniu i nie zwracać uwagi na to, co robią inni – podsumował nowy nabytek Realu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze