Galliani czeka na Gourcuffa


Adriano Galliani oczekuje powrotu wypożyczonego z Milanu do Bordeaux francuskiego pomocnika Yoanna Gourcuffa. Ma nadzieje, że od następnego sezonu piłkarz przywdzieje czerwono-czarny trykot.


Udostępnij na Udostępnij na

Gourcuff trafił do włoskiej stolicy mody w 2006 roku kupiony za 3 mln euro z francuskiego Rennes. Nie znalazł on jednak uznania w oczach trenera, Carlo Ancelotti’ego, dlatego na ten sezon trafił do Bordeaux.

Powrót do ojczyzny pozwolił mu odżyć. W Bordeaux jest wiodącą postacią, od której trener zaczyna ustalanie składu. Dlatego też, podobnie jak Galliani, bardzo chce go mieć w drużynie. Niestety Francuzi mogą nie być w stanie wyłożyć na zawodnika aż 15 mln euro.

– Mam nadzieję, że Bordeaux nie spełni naszych oczekiwań finansowych i latem powróci on (Gourcuff – przyp. red.) do Mediolanu – powiedział Galliani. Następnie dodaje – To znakomity zawodnik. Nigdy nie pozwolimy już go wypożyczyć.

22-letni piłkarz przyznaje, że dobrze mu jest we Francji, ale zgodzi się także na ponowną grę dla Milanu. Wyklucza jednak możliwość przejścia do jakiegokolwiek innego klubu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze