Galliani: Cudów nie będzie


Adriano Galliani zapowiada, że AC Milan w lecie nie przeprowadzi żadnych spektakularnych transferów. Powodem tego jest światowy kryzys gospodarczy, który dotknął także "Rossonerich".


Udostępnij na Udostępnij na

Wiceprezydent Milanu zdaje sobie sprawę, że klub potrzebuje wzmocnień, ale jak zapowiada, na rewolucję kadrową nie ma co liczyć. Winę zrzuca na światowy kryzys gospodarczy.

– Spodziewamy się spokojnego okienka transferowego. Wydaje mi się, że więcej będzie wymian pomiędzy klubami, niż transakcji gotówkowych. Co do Milanu, to na pewno nie sprowadzimy nowego bramkarza. Z Kalacem i Didą zdobyliśmy Ligę Mistrzów i Klubowe Mistrzostwo Świata, więc mamy kim zastąpić Abbiatiego. – powiedział Galliani.

Ostatnio media donoszą jakoby najbogatsze kluby z Europy chciałyby, aby w zamian za Ligę Mistrzów powstała Europejska Superliga. Jednym z pomysłodawców miałby być właśnie Galliani.

– To tylko plotki. Nie rozmawiałem z Michelem Platinim na ten temat. Prawa do Ligi Mistrzów są wyprzedane na najbliższe trzy lata i jak na razie nic się w tej kwestii nie zmieni. – skwitował wiceprezydent „Rossonerich”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze