Forumowicze z Wasilewskim


31 sierpnia 2009 Forumowicze z Wasilewskim

Nie milkną echa po koszmarnej kontuzji Marcina Wasilewskiego. Niedzielne spotkanie Anderlechtu Bruksela ze Standardem Liege jest szeroko komentowane zarówno w mediach belgijskich, jak i polskich. Dyskusja toczy się także na forum iGola, gdzie kibice trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia popularnego „Wasyla”.


Udostępnij na Udostępnij na

Feralne zdarzenie miało miejsce w 25. minucie meczu. Wtedy to Axel Witsel w brutalny sposób nadepnął na nogę Polaka. Wszystko to miało miejsce podczas walki o piłkę przy linii bocznej boiska. Efekt starcia? Otwarte złamanie prawej nogi i minimum 10-miesięczna przerwa w grze naszego reprezentacyjnego obrońcy! Wydarzenie spowodowało powrót dyskusji (rozpoczętej po kontuzji Brazylijczyka z chorwackim paszportem Eduardo) o dopuszczalności agresywnej gry w piłce nożnej.

Przegląd wypowiedzi kibiców na forum iGol.pl

Noodles: To wygląda chyba nawet gorzej niż w przypadku Eduardo.

Reprezentacja będzie musiała radzić sobie bez Marcina Wasilewskiego
Reprezentacja będzie musiała radzić sobie bez Marcina Wasilewskiego (fot. firmapr.com.pl)

ilwab: Kto wie, czy ten faul nie przesądzi o tym, że Wasilewski zakończy karierę. wyglądało to tak, jakby odpadł mu kawałek nogi. Jeśli lekarzom uda się wszystko poskładać, to może wróci, ale nie wcześniej niż za rok. Współczuję, bo ból był pewnie nie z tej ziemi.

Kodex: Axela Witsela powinni zdyskwalifikować przynajmniej na 10 spotkań, jak nie na więcej, za tego typu faul. Nie ulega wątpliwości. Wasyl był pewniakiem do obstawienia prawej obrony, i teraz mamy problem. Fatalny uraz. W końcówce noga latała mu niczym galareta.

fajeczka: Witsela’powinni zdyskwalifikować dożywotnio i zabronić wchodzenia na jakąkolwiek murawę w stroju piłkarskimi i korkach. Przecież to złamanie może się skończyć (odpukać) nawet amputacją. Zrujnował człowiekowi karierę. Wasyl był w wspaniałej formie był filarem obrony w Anderlechcie jak i reprezentacji, być może czekał go transfer do lepszego klubu a jakiś idiota zrujnował mu całą karierę.Teraz tylko trzeba wspierać Wasyla, aby wrócił do piłki, bo nie wiadomo czy będzie w stanie.

Billings: A niedawno cieszyłem się że Wasyl jest w świetnej formie na wrześniowe mecze eliminacyjne.Podobno w dobrej formie jest Golański i mam nadzieję, że z powodzeniem zastąpi Marcina.

Szlwroman: Współczuję mocno Wasilewskiemu. To będzie wielka strata zarówno dla Anderlechtu, jak i reprezentacji Polski. Wasyl raczej na pewno nie zagra już w tym sezonie, choć ten dopiero co się rozpoczął. Nici też z jego ewentualnego wyjazdu do Premiership. Najbardziej mi jednak szkoda prawej strony reprezentacji przed zbliżającymi się meczami eliminacyjnymi i nie tylko.

Cała dyskusja pod adresem www.forum.igol.pl

Komentarze
~jaja (gość) - 14 lat temu

Kurde ja ci piłka nożna nie pasuje to po co wchodzisz
na tą strone?
Duża strata na mecze eliminacyjne Życze powrotu do
zdrowia

Odpowiedz
~Grzesiek_078 (gość) - 14 lat temu

To, że będzie pauzował co najmniej 10 mies. jest
pewne. Wiele straci na tym nasza prawa obrona. A Axel
Witsel powinien pauzować tyle czasu, ile Wasyl będzie
się kurował

Odpowiedz
~Under (gość) - 14 lat temu

To byłaby doskonała kara

Odpowiedz
~ks grzes (gość) - 14 lat temu

MARCIN JEST Z KRAKOWA I JESTEM PEWIEN ZE JAK KAZDY
KRAKOWIANIN OKAZE SIE SUPER TWARDZIELEM!!! JEGO
POSTURA I TAK BUDZI PODZIW WIEC PSYCHIKA JEST TAK
SAMO ZBUDOWANA!!! A JESLI CHODZI O DYSKWALIFIKACJE
DLA TEGO rzeznika TO MINIMUM DO KONCA SEZONU
0910!!!!!! STRATA JEST OGROMNA DLA KADRY I DLA NAS
KIBICÓW MYSLE ZE MOZE SKONTAKTUJE SIE Z NIM EDUARDO I
WESPRZE GO NA DUCHU!!! DZIEKI WASYL ZA WSZYSTKO CO
ZROBILES I ZROBISZ!!!! AMEN!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze