Ferguson spokojny o występ Fostera


Sir Alex Ferguson nie czuje obaw przed najbliższym meczem Manchesteru, przynajmniej jeżeli chodzi o bramkę drużyny "Czerwonych Diabłów". Przeciwko Derby zagra Ben Foster, który znalazł się w kadrze przez kontuzję Edwina van der Sara i czerwoną kartkę Tomasza Kuszczaka. Angielski bramkarz opuścił wiele spotkań ze względu na uraz, ale mecze w rezerwach pozwoliły mu na obycie z boiskiem i grą.


Udostępnij na Udostępnij na

– Edwin van der Sar opuści to spotkanie. Oczywiście dla Bena Fostera, którego planowałem wypożyczyć w poniedziałek będzie to debiut. Niestety Tomasz Kuszczak dostał czerwoną kartkę i również go zabraknie. Ben zagra od początku, będzie dla niego to ogromna szansa, gdyż jeszcze przez przynajmniej rok na codzień grał będzie w rezerwach. Zrobił duży postęp, jest szybki, zwinny. Nie boję się o jego występ – powiedział Ferguson.

– Jego trening wyglądał dobrze. Był wyłączony z gry przez długi okres czasu, w maju przeszedł operację, a rehabilitacja przeszła pomyślnie. Wraca w wielkim stylu. Trenował od ponad miesiąca, więc jest dobrze przygotowany kondycyjnie – zakończył Szkot.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze