Ferguson odejdzie z powodu żony


Ta wiadomość zaskoczyła chyba nie jednego kibica Manchesteru United, i nie tylko. Sir Alex Ferguson przyznał, że gotów był opuścić Old Trafford już trzy lata temu! Szkot jednak zdecydował się na dalszą pracę z zespołem, a jak się szacuje na sportową emeryturę pójdzie w roku 2011.


Udostępnij na Udostępnij na

– Nosiłem się z takim zamiarem dwa, może trzy lata temu. Muszę poświęcać więcej czasu mojej żonie, która nie jest fanką piłki nożnej, ona jest fanką sir Alexa Fergusona. To jedyny powód dla którego miałbym dać sobie spokój z piłką – powiedział Ferguson.

– Od początku lat 70 praca ta sprawia mi taką samą radość. Długo się to nie zmieni, jestem tego pewny. Ale kiedyś nadejdzie dzień, kiedy odejdę. Jeżeli ma się za sobą 21, czy 23 sezony to czuję potrzebę odpoczynku –

Ferguson odniósł się również do głośnych ostatnio pogłosek na temat transfery Cristiano Ronaldo. Mimo wielkiego zainteresowania piłkarzem ze strony Realu Madryt, Portugalczyk prawdopodobnie zostanie na Old Trafford.

– Jestem więcej niż pewny, że Cristiano zostanie. Sami Glazerowie nie przejmują się nawet tymi plotkami o transferze. Chcemy, by Cristiano grał u nas długo, bardzo długo. Ma wielkie możliwości, wiadomo, że jest najlepszym piłkarzem na świecie – zakończył Szkot.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze