Fabregas gotowy na ManCity


Wygląda na to, że Cesc Fabregas dotrzyma danego kibicom przed dwoma miesiącami słowa. Rehabilitacja mistrza Europy okazuje się na tyle skuteczna, że kapitan Arsenalu będzie mógł wybiec na boisko już w najbliższy weekend.


Udostępnij na Udostępnij na


Już w sobotę na Emirates Stadium Arsenal Londyn zmierzy się z Manchesterem City. Kapitan „Kanonierów” zapowiadał, że zrobi wszystko, by być gotowym do starcia z „The Citizens” i wszystko wskazuje na to, że słowa dotrzyma i wybiegnie na boisku. Zadowolenia z takiego obrotu spraw nie kryje opiekun londyńczyków – Arsene Wenger: – Cesc będzie w stanie zagrać z Manchesterem City. Jeszcze nie podjąłem decyzji o składzie i nie mogę powiedzieć, kto wybiegnie na boisko w pierwszym składzie. Ale Fabregas jest gotowy na to, żeby zagrać.

Sam zainteresowany jest optymistą przed końcówką sezonu. Stwierdził, że pomimo dziesięciopunktowej straty do prowadzącego w tabeli Manchester United, Arsenal stać na zakończenie rozgrywek na pierwszym miejscu.

Jest to oczywiście zadanie bardzo skomplikowane, ale możliwe do zrealizowania. Najpierw musimy skoncentrować się na dogonieniu trzeciego w tabeli zespołu Chelsea. Jeśli wygramy ostatnie osiem meczów, szanse na mistrzostwo pozostaną. Wszyscy w drużynie bardzo liczą na Andrieja Arszawina. To wielki mistrz i wszyscy oczekują od niego, że zaprezentuje coś szczególnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że gra właśnie w Arsenalu. Jedynym, czego żałujemy, jest to, że nie pomoże nam w Lidze Mistrzów. – powiedział mistrz Europy i kapitan „Kanonierów”.

Komentarze
~BERGKAMP!! (gość) - 15 lat temu

Do boju THE GUNNERS!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze