Eriksson zadowolony z Harta


Trener Manchesteru City jest bardzo zadowolony z formy swojego młodego bramkarza Joe Harta. Szwed uważa nawet, że Anglik w przyszłości może być podstawowym zawodnikiem reprezentacji.


Udostępnij na Udostępnij na

20-latek już od pięciu miesięcy zbiera świetne opinie, które jeszcze bardziej nasiliły się ostatnio, gdy Hart wybronił wręcz trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu z Newcastle, kiedy to znakomicie interweniował przy uderzeniach Beye i Owena.
A wystarczy przypomnieć, że jeszcze niedawno był trzecim bramkarzem oglądając plecy Isakssona i „cudownego dziecka” Kaspera Schmeichela.

Kiedy nowy selekcjoner reprezentacji Anglii, Fabio Capello myśli nad rozwiązaniem feralnej kwestii obsady bramki, Sven Goran Ericsson uważa, że już niedługo Hart powinien wskoczyć do dorosłej kadry, bowiem w reprezentacji U-21 już występował:
– Osobiście uważam, że już niedługo może zrobić następny krok w kadrze. Ma wszystko co potrzeba. Jest silny fizycznie i psychicznie, posiada świetny refleks i znakomicie gra na linii – chwali 20-latka doświadczony Szwed. – Jednak jego największym atutem jest kapitalna gra nogami. Nie ma wątpliwości, że to jeden z największych talentów w Anglii – kończy były trener Lazio Rzym.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze