Trener reprezentacji Węgier podał się do dymisji, nie chce już prowadzić drużyny. Powodem była druzgocąca porażka z Holandią 1:8.
Piłkarze Egervoriego byli przygotowani na baraże dające możliwość walki o mundial w Brazylii, ale Holandia brutalnie sprowadziła ich na ziemię.
W związku z tym trener Węgrów podjął najlepszą z możliwych decyzji i podał się do dymisji, a jego rezygnacja została przyjęta natychmiastowo przez węgierską federację piłki nożnej.
Sandor Ergervori dodał: – To w porządku, że zaproponowałem rezygnację. Był to prawdziwy cios dla węgierskiego futbolu. Mam jednak nadzieję, że ciężka praca, którą wykonaliśmy przez ostatnie trzy lata, nie pójdzie na marne.
W spotkaniu z Andorą reprezentację poprowadzi asystent trenera, Joseph Csabi.