Dzagojew zadowolony z atmosfery w Sbornej


W najbliższy weekend, zamiast zmagań ligowych, będziemy świadkami starć reprezentacyjnych o przepustki do mistrzostw świata, które w przyszłym roku rozegrane zostaną w RPA. Drużyna narodowa Rosji szykuje się do potyczek z Azerbejdżanem i Liechtensteinem. O sytuacji w kadrze wypowiedział się skrzydłowy CSKA Moskwa Ałan Dzagojew.


Udostępnij na Udostępnij na

W zespole panuje normalna atmosfera. Wszyscy są bardzo zadowoleni, że znowu mogą się zobaczyć – stwierdziła wschodząca gwiazda rosyjskiej piłki.

Głównym naszym zadaniem jest skoncentrowanie się na dwóch najbliższych meczach i zagrać podobnie jak w poprzednich konfrontacjach eliminacji afrykańskiego Mundialu. Teraz wszystko jest w naszych rękach i jeżeli będziemy zdobywać maksymalną liczbę punktów, to być może do starcia z reprezentacją Niemiec będziemy już mieli zapewniony awans – dodał.

Pomocnik podzielił się ponadto z dziennikarzami wrażeniami na temat poniedziałkowej porażki jego drużyny klubowej z Tomem Tomsk: – Postaram się jak najszybciej zapomnieć poniedziałkowy mecz i nastroić się jak najlepiej przed konfrontacją z Azerbejdżanem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze