Dudek mógł być kogutem?


1 marca 2008 Dudek mógł być kogutem?

Do prasy dotarły informacje, z których wynika, że Jerzy Dudek mógł podczas tegorocznego okna transferowego zmienić barwy klubowe. Sporo pieniędzy za polskiego bramkarza oferował Tottehnam Londyn. Dlaczego nie doszło do transferu?


Udostępnij na Udostępnij na

Jerzy Dudek
Jerzy Dudek (fot. Ireneusz Dorożański)

Rzadko kiedy się zdarza, że za 34 letniego zawodnika klub proponuje kwotę zbliżoną do wartości piłkarza. Tej zimy właśnie tyle chciał zapłacić londyński klub. Do transferu jednak nie doszło bo Dudek jest potrzebny w Madrycie. Czy aby na pewno? Juande Ramos, były trener Sevilli a obecnie Tottenhamu chciał wzmocnić tyły i kupić dobrego bramkarza. Jerzy Dudek w dalszym ciągu ma bardzo dobrą opinię na Wyspach i to właśnie jego chciał pozyskać. Jednak transfer zablokował Real Madryt.
„Rzeczywiście, była konkretna oferta wykupienia mnie z Realu. Usłyszałem jednak, że w klubie są ze mnie zadowoleni i nie muszę nigdzie odchodzić”- mówi Dudek. Jurka Dudka już raz nie dostał zgody na transfer od swojego trenera, a było to kiedy wygrał Ligę Mistrzów i wiedział, że trener Benitez będzie stawiał na swojego rodaka. Podobnie rzecz ma miejsce w Realu, gdyż nie podważalną pozycję ma Iker Casillas, a na grę mógł liczyć tylko w Pucharze Króla z którego „Królewscy” odpadli. Czy Jerzy Dudek na dłużej zostanie w Realu czy też po zakończeniu sezonu zmieni barwy klubowe?

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze