Diarra w Interze?


Pomocnik Mahamadou Diarra, mimo tego, że większość sezonu spędził w gabinetach lekarskich, ma dużą szansę, aby dołączyć do zespołu Interu Mediolan. Bynajmniej tak twierdzi agent piłkarza.


Udostępnij na Udostępnij na

Agent piłkarza Frederic Guerra powiedział, że jest bliski zatwierdzenia transferu do Interu Mediolan. Francuz mówi, że „Nerazzurri” są zainteresowani Malijczykiem, ponieważ jest on jednym z najlepszych graczy na tej pozycji.

– Inter zdaje sobie sprawę, że Diarra jest jednym z jedynych piłkarzy na świecie, którzy potrafią grać w taki sposób. Mahamadou jest bardzo silny fizycznie i walczy o każdą piłkę. On nie jest taki jak De Rossi, Gerrard czy Lampard, których jest bardzo trudno zakontraktować. – powiedział Guerra.

Inter był już zainteresowany usługami Malijczyka podczas letniego okienka transferowego. Wówczas transakcja nie doszła do skutku, ponieważ Momo Diarra był potrzebny drużynie z Madrytu. W trakcie obecnego sezonu pomocnik „Królewskich” nabawił się groźnej kontuzji i w styczniu do stolicy Hiszpanni trafił inny Diarra Lassana. Obecnie Mahamadou nie może czuć się pewnym miejsca w pierwszym składzie Realu, więc propozycja przejścia do Mediolanu wydaje się być bardzo kusząca.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze