Cywka: Stawiam na Holandię!


Tomasz Cywka, zawodnik angielskiego Wigan i młodzieżowej reprezentacji Polski w rozmowie z redaktorem iGola- Sebastianem Czaplińskim wie jedno...to Holandia awansuje do półfinału!


Udostępnij na Udostępnij na

„Największą siłą Holendrów jest ich ofensywny styl gry, oraz to że przez dłuższy czas utrzymują się przy piłce. Godne uwagi jest również to, że wymieniają ze sobą kilka krótkich podań, przez to tworząc wiele sytuacji podbramkowych” – mówi Cywka.

Piłkarz Wigan nie ma także wątpliwości kto okaże się kluczową postacią podczas dzisiejszego meczu. „Na pewno będzie to ktoś z trójki van Nisterlooy, van der Vaart, albo Sneijder. Rosjanie na pewno będą w tym spotkaniu walczyć, na pewno się nie poddadzą. Guus Hiddink także powinien podejść do tego spotkania spokojnie. Mimo, iż jest Holendrem to jest także profesjonalistą, więc powinien skupiać się wyłącznie na drużynie rosyjskiej. Przygotuje ich do tego spotkania bardzo dobrze” – dodaje.

Nie sposób nie zapytać Tomasza Cywki o wynik dzisiejszego spotkania. Zawodnik Wigan jest jednak pewny co do tego kto w dzisiejszym meczu okaże się zwycięzcą… „Zdecydowania stawiam na Holendrów, będzie 3:0…”- kończy. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze