Cruyff o posadzeniu Ronaldinho na ławce rezerwowych


Była gwiazda holenderskiego futbolu - Johan Cruyff wypowiedział się na temat Ronaldinho, który w ostatnim czasie zasiadł na ławce rezerwowej ekipy Barcelony za sprawą Franka Rijkaarda.


Udostępnij na Udostępnij na

Cruyff stwierdził, że ta decyzja holenderskiego szkoleniowca może wpłynąć korzystnie na Ronniego, który obecnie nie prezentuję swojej wysokiej formy.

Podczas gdy Brazylijczyk zasiada na ławce rezerwowej, może to korzystanie wpłynąć na jego dyspozycję. Ronni kiedy wraca z meczów reprezentacyjnych nie prezentuję pięknego futbolu. Blaugrana ma silny skład i jest kilku dobrych piłkarzy, którzy potrafiliby zastąpić jego osobę w składzie.

Już 13 listopada, 27 – letnia gwiazda Dumy Katalonii po raz kolejny opuści Barcelonę by pomóc reprezentacji w dwóch meczach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w RPA.

Cały czas wymaga się od niego aby grał na bardzo wysokim poziomie, jego nazwisko ciągle umieszczone jest na pierwszych stron gazet. Każdy świetny zawodnik ma wzloty i upadki i właśnie teraz Ronaldinho jest w gorszym okresie swojej kariery.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze