Crespo: Koniec z Serie A


Obecny sezon będzie już ostatnim w Serie A dla Hernana Crespo. Doświadczony napastnik poinformował media o swojej decyzji.


Udostępnij na Udostępnij na

Doświadczony napastnik, który obecnie gra w FC Parma, potwierdził, że jest to dla niego ostatni sezon w Serie A.– To mój pożegnalny sezon. W czerwcu skończę grać w piłkę na najwyższym poziomie – zapowiedział 36-letni piłkarz.

Jakie ma plany na przyszłość? Tego nie zdradził, ale pewne jest jedno, wyjedzie z Włoch. – Prawie na pewno wyjadę z Włoch, ale do tego czasu nadal będę ciężko pracował – dodał.

Argentyńczyk nie zdecydował, gdzie będzie kontynuował karierę. – Nie wykluczam Dubaju, Kataru czy Ameryki. Na pewno wybiorę coś interesującego dla mnie, co pozwoli mi czuć się szczęśliwym. Chcę pograć w spokojnej okolicy – zakończył.

Przygodę we Włoszech rozpoczął właśnie z Parmą, do której trafił z River Plate za 4 miliony euro. Następnie przeniósł się do Lazio za bagatela 55 milionów euro. Kolejnym przystankiem w jego karierze był Inter oraz Chelsea, które również płaciły za niego „grube” miliony (odpowiednio 36 mln oraz 26 mln). We Włoszech grał jeszcze w Milanie oraz w Genoi.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze