Co z tym Reissem?


Jeszcze przed zakończeniem rundy w mediach pojawiały się liczne, niepokojące kibiców Lecha informacje, jako że zarząd klubu nie za bardzo widzi Piotra Reissa w składzie w przyszłym sezonie. Powód? Za pół roku kapitanowi „Kolejorza” kończy się kontrakt, a rozmowy odłożono na marzec.


Udostępnij na Udostępnij na

Zaniepokojeni takim stanem rzeczy kibice postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i podczas meczu z Koroną głośno skandowali nazwisko swojego ulubieńca. Wcześniej w trakcie spotkania z Polonią Bytom wywiesili transparent z hasłem „Reiss był, jest i będzie LECHITĄ, Smuda – niekoniecznie” Nie od dziś wiadomo, że Reiss jest w Poznaniu żywą legendą i symbolem przywiązania do niebiesko-białych barw.

Podczas środowego spotkania z dziennikarzami właściciel klubu – Jacek Rutkowski uspokoił sympatyków popularnego „Rejsika”. – „Menadżer Reissa umówił się z nami na rozmowę w marcu. Chcemy żeby Reiss grał w Lechu. Ale decydujące będzie zdanie lekarzy, którzy zbadają jego stan zdrowia” – stwierdził. Dodał także, że dziwi się dziennikarzom, że na siłę szukają sensacji oraz konfliktów na linii Reiss – zarząd.

Słowa Rutkowskiego cieszą, zwłaszcza, że 35-letni Reiss to gwiazda nie tylko Lecha, ale i całej Orange Ekstraklasy. W obecnej rundzie zdobył dla „Kolejorza” 5 bramek, w tym cenne trafienie przeciwko Koronie Kielce, dające poznaniakom trzecie miejsce.

Komentarze
~lech (gość) - 14 lat temu

jestes ziom

Odpowiedz
~kolejosz (gość) - 14 lat temu

dobrze grasz

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze