Co dalej z Adebayorem?


Przenosiny Togijczyka na City Of Manchester Stadium nagle stanęły pod znakiem zapytania. Dzisiejsze serwisy informacyjne podają różne przyczyny takiego stanu rzeczy.


Udostępnij na Udostępnij na

Według dziennikarza „The Guardian” napastnik klubu z Londynu obawia się przenosin z uwagi na falę krytyki, jaka może spaść na jego osobę w ojczystym kraju. Arsenal jest na kontynencie afrykańskim dużo bardziej popularny niż drużyna „The Citizens”.

Adebayor boi się, iż w Togo jego transfer zostanie poczytany jako umotywowany względami finansowymi. Trudno będzie mu przekonać rodaków, że jest inaczej, skoro zmieni zespół Arsenalu na zdecydowanie słabszy – czytamy w dzisiejszym wydaniu brytyjskiego dziennika.

Z kolei „The Daily Mail” uważa, że za impasem w rozmowach stoi niechęć właścicieli „The Citizens” do przystania na żądania płacowe reprezentanta Togo. Dziennik stwierdził ponadto, że do walki o Piłkarza Roku Afryki 2008 włączył się lokalny rywal drużyny prowadzonej przez Marka Hughesa – Manchester United, co nie jest potwierdzoną informacją. Jak zakończy się to całe zamieszanie?

Komentarze
~hhh (gość) - 14 lat temu

niech zostanie!!!!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze