Cenne zwycięstwo ekipy Kasperczaka

Zespół Henryka Kasperczaka odniósł przekonujące zwycięstwo w 24. kolejce ligi greckiej. Prowadzona przez byłego szkoleniowca Wisły Kraków Kavala zwyciężyła w Salonikach 2:0 z tamtejszym PAOK-iem.

Prowadzenie dla Kavali zdobył w 27. minucie Marius Niculae. Drugi gol był dziełem Argentyńczyka, Leonela Riosa. Drużynie gospodarzy nie zdołał pomóc Mirosław Sznaucner, który grał od pierwszego gwizdka sędziego i opuścił boisko w 65. minucie spotkania. Podopieczni trenera Kasperczaka po tym zwycięstwie wyprzedzili ekipę PAOK-u i awansowali na szóstą pozycję w tabeli.

W pozostałych spotkaniach na uwagę zasługują słabe występy faworytów. Olympiakos stracił punkty, remisując 1:1 z Panioniosem, takim samym wynikiem zakończył się mecz Panathinaikosu z Atromitosem.