Carvalho pozostanie w Chelsea


Obrońca reprezentacji Portugalii i Chelsea Londyn - Ricardo Carvalho był w ostatnim czasie przymierzany do Juventusu Turyn, który poszukuję nowych, solidnych i potrafiących prezentować dobry futbol piłkarzy. Jednak były defensor FC Porto wypowiedział się na temat jego nominalnego przejścia do beniaminka Serie A.


Udostępnij na Udostępnij na

W ubiegłym tygodniu dyrektor Juventusu Turyn – Alessio Secco kilkakroć razy rozmawiał z działaczami klubu ze stolicy Anglii. Jednak sam zainteresowany tą sprawą zaprzecza jakoby miał opuścić klub i przeprowadzić się do Włoch.

Obecnie mam ważną umowę z The Blues. Zamierzam do końca kontraktu wypełnić swoją rolę. Owszem, doszły mnie słuchy, że zarząd Starej Damy chce mnie zatrudnić.

Jednak z nikim nie rozmawiałem w sprawie transferu. Teraz zamierzam skupić się na grze w Chelsea, gdyż do końca mojej umowy jest bardzo dużo czasu.

Nie zamierzam odchodzić ze Stamford Bridge tylko dlatego, że szkoleniowcem klubu nie jest Jose Mourinho. Dla mnie nie liczy się kto jest managerem, czy to człowiek dzięki, któremu reprezentuję barwy Chelsea, czy inny trener. Jak dotychczas w spotkaniach na wysokim szczeblu daję z siebie wszystko.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze