Carew nie dla Interu


Wczoraj sportowe media obiegła informacja, wedle której bliski podpisania kontraktu z Interem Mediolan był Norweg John Carew. Dziś okazało się, że napastnik nie zaliczył testów medycznych i nie dołączy do zespołu „Nerazzurrich”.


Udostępnij na Udostępnij na

Włoskie media spekulowały wczoraj, jakoby do Interu Mediolan wkrótce miał dołączyć John Carew, 33-latek z Norwegii. Również my informowaliśmy o tym tutaj.

Dziś okazało się jednak, że były napastnik między innymi AS Roma i Olympique Lyon nie przeszedł testów medycznych, a Inter dalej musi poszukiwać napastnika.

– Wszystko popsuło się w jednej chwili. Przybyłem do Włoch ze wszystkimi dokumentami i kiedy już tam byłem, praktycznie zawrócono mnie z lotniska Malpensa. Okazało się, że transakcja nie dojdzie do skutku  poinformował agent zawodnika.

Inter Mediolan w ostatnich dniach na gwałt poszukuje napastnika po tym, jak dotychczasowy lider tej formacji, Diego Milito, zerwał więzadła w kolanie. Oficjalnie wiadomo już, że Argentyńczyk nie pojawi się na boisku do końca bieżącego sezonu.

Komentarze
~inter (gość) - 11 lat temu

całe szczęście

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze