Capello: Anglia może wygrać mundial


Selekcjoner reprezentacji Anglii, Fabio Capello, jest bardzo podbudowany wysokim zwycięstwem nad Chorwacją. Uważa, że jego zespół stać na zdobycie Pucharu Świata.


Udostępnij na Udostępnij na

Anglicy po przekonującym zwycięstwie nad Chorwacją aż 5:1 już powoli mogą się rozglądać za odpowiednim ośrodkiem treningowym w RPA. „Synowie Albionu” bez problemów wywalczyli sobie przepustki na przyszłoroczny mundial. Po wczorajszej wiktorii selekcjoner reprezentacji Anglii, Fabio Capello, tryskał humorem. Oświadczył również, że jego zespół jest w stanie sięgnąć, po raz drugi w swej historii, po Puchar Świata.

Za dziewięć miesięcy czekają nas Mistrzostwa Świata. Jeśli mój zespół będzie w takiej samej kondycji fizycznej, to wierzę w nasz końcowy sukces. Wczorajsze spotkanie było naszym najlepszym meczem w tych kwalifikacjach. Oczekiwania wobec nas są ogromne. Ja wierzę, że uda nam się sięgnąć po Puchar Świata – powiedział włoski szkoleniowiec.

Fabio Capello objął angielską kadrę tuż po nieudanych kwalifikacjach do Euro 2008. Obecna gra „Synów Albionu” jest naprawdę godna podziwu i już dziś można stawiać Anglików w gronie drużyn, które w przyszłym roku powalczą o końcowy triumf w finałach Mistrzostw Świata.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze