Cannavaro: Moja sytuacja jest skomplikowana


Kapitan reprezentacji Włoch, Fabio Cannavaro, przyznaje, że nie może być pewny swojej przyszłości w Realu Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

Włoski obrońca bardzo chciałby podpisać nowy kontrakt z „Królewskimi”; władze klubu za bardzo nie kwapią się, aby przedłużyć umowę. Cannavaro przyznaje, że taka sytuacja powoli zaczyna go denerwować,

– Ostatnio moja sytuacja w Madrycie trochę się skomplikowała. Moja nowa umowa już właściwie leżała na biurku Ramona Calderona, ale obecnie sprawy nabrały trochę niespodziewanego obrotu. Jeśli jakiś klub będzie mną zainteresowany, to niewykluczone, że zdecyduję się na przeprowadzkę. Powrót do Włoch? Trudno mi się w tej chwili wypowiadać na ten temat. Teraz najważniejsze jest dla mnie, bym grał w jednej z najsilniejszych lig w Europie. Muszę grać przeciwko najlepszym po to, by utrzymać wysoką formę na najbliższy mundial w RPA – powiedział kapitan reprezentacji Włoch.

Cannavaro został powołany do „Squadry Azzurra” na najbliższe mecze eliminacyjne przeciwko Irlandii i Czarnogórze. Były obrońca Juventusu został zapytany o szanse Włoch w zbliżających się Mistrzostwach Świata.

– Czy uda nam się powtórzyć sukces sprzed trzech lat? Uważam, że jeśli będziemy w podobnej formie jak na poprzednim mundialu, to szanse na końcowe zwycięstwo mamy naprawdę duże. W reprezentacji rozegrałem już ponad sto spotkań, ale nadal czuję głód sukcesu i marzę o ponownym wzniesieniu w górę Pucharu Świata – zakończył Fabio Cannavaro.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze