Były piłkarz Legii w Szachtarze?


28 grudnia 2009 Były piłkarz Legii w Szachtarze?

Elton Brandao, obecnie zawodnik Sao Caetano, znalazł się na celowniku Szachtara Donieck. Ukraiński klub jest gotowy wyłożyć trzy miliony euro za 24-letniego napastnika.


Udostępnij na Udostępnij na

Czy Mircea Lucescu zdecyduje się na zakup Eltona?
Czy Mircea Lucescu zdecyduje się na zakup Eltona? (fot. www.pariori.ro)

Działacze Sao Caetano potwierdzają, że otrzymali oficjalne zapytanie z Doniecka. – Elton ostatni rok spędził w Vasco da Gama, ale tego klubu nie będzie stać na jego wykupienie. Obecnie analizujemy oferty z Szachtara i Olympiakosu Pireus. Po nowym roku podejmiemy decyzję, gdzie sprzedamy naszego zawodnika – powiedział prezes Sao Caetano.

Brazylijski napastnik jesienią 2006 roku był graczem Legii Warszawa. W klubie z Łazienkowskiej przybysz z kraju kawy sprawiał jednak spore problemy wychowawcze. Piłkarz dwukrotnie został zatrzymany przez policję za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. W lidze polskiej Elton zagrał jedenaście spotkań i trzy razy wpisywał się na listę strzelców.  

Komentarze
Michał Wiśniewski (gość) - 16 lat temu

Pamiętam Eltona z występów w Legii i mi się podobał.
Szkoda, że nie był profesjonalistą.

Najnowsze