Brat honduraskiej gwiazdy porwany


15letni brat honduraskiego pomocnika Birmingham City, Wilsona Palaciosa, został porwany w La Ceiba, mieście położonym w północnej części kraju. Zespół z angielskiej Premier League podał dziś tę informację do wiadomości publicznej.


Udostępnij na Udostępnij na

Tamtejsza policja cały czas stara się odnaleźć choćby najmniejszy ślad, mogący pomóc w odnalezieniu chłopca, Edwina Rene. Z kolei piłkarz pozostaje w kontakcie z rodziną, w razie gdyby na światło dzienne wyszły jakiekolwiek informacje.

Jak podaje komunikat podany na oficjalnej stronie Birmingham City: ‘Sprawa jest rozpatrywana przez honduraską policję. Wilson jednakże pozostaje w Anglii w nadziei, że jego brat wkrótce powróci do rodziny. Ma jednak pozwolenie na wyjazd do Hondurasu, gdyby chciał.’

24letni piłkarz, reprezentant Hondurasu, przybył do Birmingham w sierpniu na zasadzie wypożyczenia, jednakże podjęto już działania mające na celu wykupienie go z Olimpii Tegucigalpa.

‘Magik’, jak zwany jest ten pomocnik, przybył do Birmingham z poręczenia trenera Arsenalu Londyn, Arsena Wengera, pod okiem którego był testowany w drużynie ‘Kanonierów’, W drużynie Steve’a Bruce’a rozegrał jak dotąd sześć spotkań.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze