Bosingwa i Drogba wracają do składu Chelsea


W ostatnim spotkaniu Chelsea z Porto, w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, nie mogli wystąpić Didier Drogba oraz Jose Bosingwa z powodu nałożonych na nich kar. W niedzielnym klasyku z Tottenhamem obaj piłkarze wystąpią.


Udostępnij na Udostępnij na


Chelsea czeka prawdziwy sprawdzian. Co prawda Tottenham to nie rywal z najwyższej półki, jednak postawa podopiecznych Harry’ego Redknappa w tym sezonie jest zaskakująca.

W meczu z „Kogutami” mógłby wystąpić powracający po kontuzji Joe Cole, jednak wydaje się, że Carlo Ancelotti jeszcze poczeka i da szansę Colowi w meczu Carling Cup z QPR.

Zhirkov i Ferreira nie wystąpią na pewno, obaj z powodu urazów kolana. Z kontuzją pachwiny zmaga się nadal Alex, który też nie pojawi się w kadrze „The Blues” na ten mecz.

Z Tottenhamem zagrają za to Didier Drogba i Jose Bosingwa, którzy nie mogli wystąpić w spotkaniu z Porto. Niewątpliwie są to bardzo ważni piłkarze dla ekipy z zachodniego Londynu.

Carlo Ancelotti w wypowiedziach przedmeczowych stwierdził, że chciałby, aby to spotkanie było takie jak pięć wcześniejszych, a więc najważniejsze są trzy punkty. Włoch przyznał jednak, że Chelsea nie jest zespołem bezkonkurencyjnym.

Szczerze, jeszcze nie widziałem zespołu niepokonanego i bezkonkurencyjnego. Naszym zadaniem jest dobra gra – przyznał Carlo, były trener AC Milanu, w jednej z przedmeczowych wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze