Bos: To był ciężki mecz

Polonia Warszawa ograła w Poznaniu Lecha 1:0 w spotkaniu rozgrywanym w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Zadowolenia ze zwycięstwa nie krył szkoleniowiec „Czarnych Koszul”, Theo Bos.

Dzisiejsze spotkanie Holender porównał do meczu Lecha z Bragą. Bos stwierdził, że pojedynek z Lechem nie należał do najpiękniejszych, ale spory w tym udział miała murawa stadionu przy ulicy Bułgarskiej. Jednocześnie podkreślił, że żałuje, iż nie udało się zdobyć drugiej bramki.

To był ciężki mecz, pełny twardej walki. Nie mieliśmy tu zbyt dużo pięknej gry. Oba zespołu często próbowały długich podań, ale determinowało to boisko. Ciężko było tu grać z pierwszej piłki. W pierwszej połowie mieliśmy problem, żeby wygrać walkę o piłkę w środku pola. Po przerwie było już lepiej. Udało się strzelić szczęśliwą bramkę. To był podobny mecz do pojedynku Lecha z Bragą. W ostatnich piętnastu minutach powinniśmy zagrać mądrzej i poszukać okazji do strzelenia drugiej bramki – powiedział Bos.