Boruc przejdzie operację


Artur Boruc, bramkarz Celticu Glasgow i reprezentacji narodowej, wkrótce podda się zabiegowi chirurgicznemu i będzie wyłączony z gry na trzy tygodnie - doniósł środowy "Daily Express".


Udostępnij na Udostępnij na

We wtorek Boruc wystąpił w przegranym 0:1 spotkaniu ligi mistrzów przeciwko AC Milan. Mimo porażki, „The Bhoys” zakwalifikowali się do 1/8 finału, dzięki stracie punktów przez Szachtara Donieck.

Wcześniej mówiło się o czterotygodniowej absencji Polaka. Tym samym, nie mógłby on zagrać w derby Glasgow, które odbędą się 2 stycznia. Operacja kolana, którą ma przejść Boruc, ma odbyć się w Anglii z końcem tego tygodnia, bądź na początku przyszłego.

– „Mój lekarz sądzi, że wyjdę po około trzech tygodniach. Zrobię, co w mojej mocy, by wrócić do sił przed meczem z Rangers. Wydaje mi się to realne. Pojedynek Celtic – Rangers zawsze mnie pasjonował” – powiedział Boruc gazecie.
„Żal mi, że nie wystąpię w najbliższych kilku meczach, ale cieszę się, że zostawiam drużynę, która (w europejskich rozgrywkach pucharowych) przeszła do następnego etapu”
– dodaje.

Komentarze
Jakub Kocjan (gość) - 15 lat temu

Też mam problem z kolanem, ale u mnie powodem jest
rower.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze