„Biało – czerwony” pogrom

Reprezentacja Polski wygrała aż 9:0 sparingowe spotkanie z drugoligowym Antalyasporem. Mecz rozegrany został w ramach zgrupowania kadry w Turcji.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18.00. Polacy wystąpili w krajowym składzie (do Turcji nie udał się żaden zawodnik występujący w zagranicznym klubie).

Strzelanie już w 10. minucie rozpoczął Grzelak, ale później nie było już tak dobrze. W pierwszej połowie Polacy do bramki Antalyasporu trafili jeszcze tylko raz.
Trener Leo Beenhakker w drugiej części gry zdecydował się na wystawienie innej „jedenastki”. W składzie znalazł się Tomasz Zahorski, który zdobył aż cztery bramki.

Składy:

I połowa: Przyrowski – Broź, Kokoszka, Pawelec, Lisowski – Boguski, Wawrzyniak, Majewski, Kuklis, Pawłowski – Grzelak

II połowa: Gostomski – Bartczak, Kuś, Pazdan, Rzeźniczak – Bonin, Goliński, T. Nowak, Madejski – D. Nowak, Zahorski