Będą niespodzianki w kadrze Brazylii


16 maja 2011 Będą niespodzianki w kadrze Brazylii

Już w lipcu w Argentynie rusza najważniejsza impreza sportowa w Ameryca Południowej – Copa America. Selekcjoner reprezentacji Brazylii, Mano Menezes, zapowiedział, że w jego kadrze na pewno nie zabraknie kilku niespodzianek.


Udostępnij na Udostępnij na

19 maja zostanie ogłoszona lista piłkarzy „Canarinhos”, którzy zagrają towarzysko z Holandią i Rumunią. Właśnie po tych dwóch meczach Menezes wybierze kadrę na finały Copa America. Selekcjoner już teraz przestrzega, że w jego kadrze będzie kilka niespodzianek.

Kaka prawdopodobnie ma już zamkniętą furtkę do reprezentacji
Kaka prawdopodobnie ma już zamkniętą furtkę do reprezentacji (fot. Skysports.com)

W sporządzonej przeze mnie liście piłkarzy, którzy znajdą się w składzie na Copa America, na pewno będzie kilka niespodzianek. W drużynie musi być zdrowa rywalizacja i każdy z piłkarzy musi walczyć o miejsce w podstawowym składzie. Jeżeli wygrają zawodnicy mniej znani, to oczywiście postawię na nich, ponieważ nazwiska same nie grają – powiedział Menezes.

Selekcjoner odniósł się również do powołań dla Ronaldinho i Kaki.

Jeszcze się zastanawiam nad tymi dwoma piłkarzami. Oczywiste jest, że nie są już ci sami zawodnicy, którzy zdobywali mistrzostwo świata. Teraz są starsi i powoli muszą po prostu ustąpić miejsca młodszym – zakończył trener.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze